.

החוליה החסרה למדריכי כושר

"לאמן בכריזמה ולהפוך לאוטוריטה 2.0"

רק סיימת קורס מדריכי חדר כושר? או שאתה עובד כמאמן אישי ותיק כבר כמה שנים טובות?
אם אתה רוצה למלא את היומן שלך 
וחשוב לך להגדיל את מסת המתאמנים ולהפוך למדריך מבוקש שכולם מדברים עליו.
הקורס הבא בשבילך!

בוא לגלות כיצד להפוך לעסק חזק שמכניס לך הרבה כסף ומשאיר לך זמן גם לעצמך!
גם אם אתה בתחילת הדרך או ותיק בתחום - אתה חייב להשלים את החוליה החסרה שמעולם לא גילו לך באף קורס או השתלמות!  

משתתפים מהקורסים הקודמים מספרים:

אני שומע מהרבה מדריכים כמוך:
"אני לא בטוח שהשיווק שלי נכון ולא תמיד נוח לי לבקש כסף מאנשים"
"מכירות זה לא הצד הכי חזק שלי ותמיד מרגיש תקוע כשזה מגיע לשם"
"אני עובד מהבוקר ועד הלילה, אין לי זמן לעצמי זה לא יכול להימשך כך"
"יש לי מלא מתאמנים אבל אני מרגיש שמשהו חסר ואני לא יודע מה בדיוק"
"אני לא יודע מאיפה להתחיל"

עכשיו זה הזמן לפרוץ קדימה לשלב הבא.

לשיחת ייעוץ ובדיקת התאמה לקורס, רשמו את הפרטים:

מאמנים מצליחים לומדים כיצד לייצר רווחים גדולים ומושכים אליהם מתאמנים מדויקים ונהנים מכל רגע בעסק.

מה כוללים השיעורים?

שיעור 1
בניית מנוע הצמיחה שלך!

החוקים להצלחה מעשית בתחום • הסרת אמונות מגבילות והגברת הביטחון העצמי כאיש מקצוע
ובעל עסק • כיצד לפתח מנהיגות כריזמתית אשר סוחפת אנשים רבים אחריך • כלים לשיפור תיקשורת בין אישית • להבין כיצד אנשים חושבים ולוקחים החלטות ומה הם באמת רוצים כדי שתעזור להם •  קביעת חזון אישי, מטרות ויעדים בעסק ובחיים • לחשוב מחוץ לקופסא • בניית תוכנית שנתית להגשמה עצמית וביטחון כלכלי • כיצד להימנע מטעויות שיגלו ממך הרבה זמן, מאמץ וכסף • איך אפשר בקלות לעבור 6 ספרות בשנה •

שיעור 2
 בניית תשתיות לעסק מצליח בתחום הכושר

כל מה שמאמן הכושר צריך בעסק שלו על מנת לייצר תדמית של מקצוען ובעל עסק שפועל בצורה שיטתית חכמה • בניית ארגז כלים לניהול עסק מצליח לאימונים אישיים וקבוצות כושר • בונוס: קבלה והתאמה של כל טפסים, וניירות לתפעול נכון של עסק בתחומי הכושר • מה לעשות בפגישה הראשונה עם מתאמן וכיצד לעשות זאת נכון כדי שיעבור ממצב של מתעניין למשלם • כיצד לייצר הכנסה קבועה וצפוייה והקמת מערכת גבייה אוטומאטית שתתן לך שקט לטווח ארוך 

שיעור 3
יסודות השיווק ואסטרטגיות השיווק האוטומאטי - להפוך ממאמן נזקק למאמן מבוקש!

הטעויות הגדולות בשיווק שכל המאמנים 'נופלים' בהם • למה פייסבוק/אינס' לא תמיד עובדים לך? • כיצד לייצר פניות חכמות ממקורות מגוונים • כיצד לייצר שת"פים עם בעלי עסק אחרים ליצירת הפניות איכותיות לעסק שלך • כיצד לבדל את עצמך מהמתחרים ולהיות יחיד בתחומך,למה שיעדיפו לבחור רק בך •  איך לבנות מנגנוני שיווק שיעבדו בשבילך 24 שעות בימממה וימתגו אותך כמומחה ואוטוריטה בתחום.

שיעור 4
מכירות: חוקים ועקרונות השיכנוע

כיצד למכור מבלי להרגיש אשם ואיך לתמחר נכון את השירותים והמוצרים שלי בעסק? • איך לגבות לשנה מראש מבלי לקבל תשובות של: "יקר לי" ו"אני צריך לחשוב על זה" • כל סודות השיכנוע שישפרו את תהליכי המכירה שלך • שיחת המכירה: 1X1, בטלפון, ונוסחאת הכתיבה השיווקית שמוכרת בלעדייך • איך להפוך אדם מתעניין למתאמן שמשלם ולשנה מראש

שיעור 5
 הדבר הכי חשוב זה לשמור עליהם

איך לייצר התמדת המתאמנים שלך לטווח של שנים ארוכות: רונן משתף בסודות שלו איך לגרום למתאמים שלך להתמיד ומגלה איך הוא עצמו אימן את אותם המתאמנים שלו קרוב 12 שנה באימונים אישיים ואיך הוא מצליח לשמר התמדה של מתאמנים בקבוצות שלו מעל 10 שנים עם אותם מתאמנים! • כל אלה מבלי לפספס כמעט אימונים - ולמה גם אצלך זה יכול לקרות • כיצד לייצר לכידות קבוצתית ואווירת משפחה בעסק • כיצד לגרום למתאמנים להביא אלייך חברים חדשים

שיעור 6
 אסטרטגיה עסקית 

כייצג לבנות עסק שצומח בצורה שיטתית ע"פ קביעת מטרות יומיות, שבועיות, חודשיות ושנתיות ובניית תוכנית עבודה שנתית • ניהול זמן והתנהלות ביום יום. רקע כיצד ניתן למנף את העסק ע"י הרחבת השירותים, כגון קבוצות כושר, ייעוצים וסדנאות, בניית מוצרים דיגיטאליים ועוד 

לשיחת ייעוץ ובדיקת התאמה לקורס, רשמו את הפרטים:

תלמד איך למלא את היומן במלא ותאמנים ואנשים יכנסו לרשימת המתנה

איך לחסוך הרבה כסף מטעויות חריפות שאתה בטוח עושה ושמבזבזות לך זמן יקר להצלחתך

איך ליצור מספר מקורות הכנסה מהתחום שאתה כה אוהב! ובפחות זמן ומאמץ

איך למשוך אלייך אנשים שמסוגלים לשלם מחירים גבוהים עבור השירות שלך ולעריך אותך יותר

איך להימנע מטעויות שגם אני עשיתי ולא ליפול למלכודות שמדריכים לפנייך ואולי גם אתה נפלת בהם 

להפסיק להיות כבול לחד"כ או לחברות אחרות ולהרוויח כסף אמיתי בלי להתחלק עם אחרים ובצורה יציבה ושיטתית

רונן דוידוב |  מאמן בעל תואר שני, מרצה ויזם בתחומי הכש"ג והבריאות

במהלך הדרך עשיתי המון שגיאות, שום דבר לא בא לי בקלות. אפשר לומר, שבזבזתי אנרגיות במקומות הלא נכונים כדי להביא מתעניינים חדשים. שברתי את הראש מדוע אנשים לא ממשיכים וניסיתי לפענח אנשים לפעמים שלא לצורך. 

היום אני יכול לשתף שהצלחתי לגלות מה עובד ומה לא בעסק לאימונים אישיים וקבוצות כושר. הצלחתי לשמר מתאמנים אישיים קרוב ל -11 שנה (כן, אותם אנשים שמתאמנים אצלי שנים רבות ומשלמים לשנה מראש) את קבוצות הכושר שלי אני מחזיק קרוב ל-10 שנים עם אנשים שמתמידים כל התקופה ועד היום ונהנים מכל רגע ביחד איתי. 

היום, לאחר ניסיון רב של מעל 12 שנים כמדריך כושר וקרוב ל-20 שנה בתחומי ההדרכה באומניות הלחימה, אני יכול לומר בביטחון שמצאתי נוסחאות שעובדות ויכולות לקחת כל מאמן למקום שבו יוכל לעבוד בעבודה שהוא אוהב ולהיות מסופק מהכנסה גבוהה ממתאמנים מרוצים לטווח ארוך.

יצרתי בעסק שלי מערכת שעובדת כמו מכונה משומנת המאפשרת לי להתמקד יותר בלאמן טוב יותר ולתת שירות יוצא מגדר הרגיל. המתאמנים שלי מרוצים ומאפשרים לי הכנסה יציבה והכי חשוב, צפויה מראש.
היום אני מוכר בתור אחד המאמנים הראשונים בארץ שהחלו לאמן קבוצות כושר המתאמנות בטבע ובשטח פתוח בקונספט מיוחד שפיתחתי MyFit בין היתר אני משמש כרכז ומרצה בבית הספר למאמנים במכון וינגייט ועוסק בהכשרת דור העתיד של מדריכי הכושר בישראל.

"בשנים האחרונות שמתי לעצמי מטרה לעזור ליותר מאמנים להגשים את עצמם דרך התפתחות אישית, מקצועית ועסקית. אני מביא מאמנים להישגים בהם מצליחים לייצר הכנסות גבוהות ובמקביל לפנות זמן לדברים אחרים ומשמעותיים בחייהם".

לפני שתמשיך לקרוא, שאל את עצמך:
  • האם אתה אתה חווה תקופות בהן נראה שכל המתאמנים שלך עוזבים אותך? 
    האם היית רוצה שהעסק שלך יידע לייצר פניות באופן קבוע וסיסטמטי?
  •  קרה לך שהשקעת הרבה זמן ואנרגיה כדי למכור את השירות שלך למישהו?
    ובסוף גילית שהוא התחיל להתאמן עם המאמן הכי גרוע באיזור?
  • האם אתה מרגיש שפעמים אתה עובד קשה מידי ולא מרוויח מספיק כסף והגשמה עצמית כפי שבאמת מגיע לך?
  • האם אתה רוצה לייצר זמן פנוי לעצמך, לחברים ומשפחה ולהפסיק לרוץ מבית לבית, מסטודיו לחדר כושר או לפארק כדי לאמן? 
  • האם זה מה שתרצה לעשות גם בעוד 5-10 שנים? את אותו הדבר?! 

תתארו לעצמכם את התחושה, שעשרות ואפילו מאות אנשים נהנים להתאמן אצלכם ומפנים אליכם חברים ומתאמנים חדשים. דמיינו לעצמכם איך תרגישו שתקבלו לקבל מלא פניות ממתאמנים חדשים שישלמו לכם הרבה כסף ולשנה מראש על מה שאתם הכי אוהבים לעשות. ושאנשים רבים מודים לכם כל יום על השינוי הגדול שעשיתם בחייהם.

מתי ואיפה נפגשים? 
מחזור 8 יפתח ב - 6/12/19

30 שעות 6 מפגשים 9:00-13:00

במתחם MY קמפוס לח"י 31 בני ברק.
ימי ו' החל מתאריך 6.12.19

דצמבר 2019: 6,13,27
ינואר 2020: 3,10,17
6 דק' הליכה מתחנת הרכבת | חנייה חופשית במקום

כיבוד קל בכל מפגש

בונוס 1 בשווי 1500 ₪ לנרשמים:

🎁🎁🎁📷🙏🏻😃🎁בונוס 2: חוברת אישית ליישום התכנים בקורס 

🎁🎁🎁📷🙏🏻😃🎁בונוס 3: שיחות אישיות עם רונן במהלך תקופת הקורס ללא עלות

🎁🎁🎁📷🙏🏻😃🎁בונוס 4: "חוברת מתנה לשיווק באינטרנט לעסקים" חוברת מרתקת המלמדת את עקרונות השיווק שעליהם נלמד בקורס בצורה מזוקקת.

🎁🎁🎁📷🙏🏻😃🎁בונוס 5: חוברת "מדריך שיווקי ליצירת דפי נחיתה" בה הנחיות צעד צעד על כל מה שיהפוך את השיווק שלך לאוטומאטי 24/7.

"אתה ממש לא רוצה להתעורר עוד כמה שנים ולגלות שאתה ממשיך לעשות את אותו הדבר ואין לך זמן לעצמך ואתה לא סוגר את החודש כמו שחלמת"

שווי הקורס 6,570
בוגרי הקורס מספרים

קיבלתי כלים ופתחתי סטודיו משלי:

"פתחתי סטודיו משלי והקמתי קבוצות חדשות"

רוני אטיאס

הדבר הכי טוב שיכלתי להעניק לעצמי בתור מאמנת כושר ובתור בעלת עסק. קורס התפתחות עסקית ואישית חובה לכל מאמן שרוצה להצליח בתחום, להגיע לעצמאות כלכלית, להפוך למעצמה ולהצליח בגדול! את רונן הכרתי בקורס מדריכי כושר בוינגייט. המשפט הראשון שהוא אמר לנו היה "הדרך הטובה ביותר לחנך בני אדם היא להיות להם לדוגמא". לאחר סיום הקורס ידעתי שלא כאן הסתיימה דרכנו. לפני מספר חודשים התחלתי עם רונן סדרת מפגשים שכללה ייעוץ עסקי ותכנית עסקית מדוייקת, הצבת מטרות וחזון בצורה הכי מפושטת שיש. כלים פרקטיים מה באמת לעשות ולא רק בתאוריה. והכי חשוב- הוא מאמין בי ולימד אותי להאמין בעצמי כל יום מחדש. בקורס עוברים תהליך חובה שמסייע להגיע לעצמאות כלכלית ומימוש עצמי – בליווי של יחס אישי חם ואכפתי! 

כבר במהלך הקורס פתחתי קבוצה:

"פשוט ידע נרחב שעשוי לחולל שינוי בקריירה"

ברי בר אילן

לא להחמיץ! מומלץ ביותר להרשם לקורס הייחודי של רונן - רונן מפליא לגבש ערכה פרקטית לקידום הצלחה כלכלית של מאמני כושר. אוניברסיטה קומפקטית של התובנות, העקרונות והכלים מהפרקטיקה העסקית והשיווקית, מוגשת באופן תפור וייעודי לסביבת הפעולה של הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. הכל על בסיס נסיון עשיר שתורגם לידע נרחב שעשוי לחולל שינוי בקריירה שלכם. 

עלייה של 200% בכמות המתאמנים שלי:

"אני מרגיש היום שיש לי את הכלים הטובים ביותר"

יזהר עומסי

זכיתי להכיר אדם מיוחד. מעבר להיותו מקצועי, בעל ניסיון עשיר בתחומו ויכולת הנעה, רונן הפך את האמרה "ידע זה כוח אם יודעים מה לעשות אתו", הלכה למעשה. רונן מסוגל להעביר את הידע המקצועי שלו, מורכב ככל שיהיה, למופשט ונהיר.לרונן יש מנהג מטריד במיוחד, הוא אוהב לענות על שאלה בשאלה. מנהג מטריד זה גורם לי לחשוב לפני, בזמן השאלה ולאחריה. ובכך להגיע בעצמי לתשובה הנכונה ביותר עבורי. כמאמן, אני מרגיש היום שיש לי את הכלים הטובים ביותר ואת היכולת המקצועית לתת מענה מיטבי למתאמנים שלי. וגם אם אין לי, אני יודע בדיוק היכן למצוא אותו. רונן, אין ספק שעלייך נאמר – "אדם הוא מעט ממה שנולד עמו והרבה ממה שהוא עושה מעצמו" עשית ואתה עושה הרבה למעני ולמעננו. על זאת מביע את הערכתי הכנה. ואם היה ספק…ממליץ בחום!

הגעתי ל-180 אימונים בחודש:

"אני מעסיק מספר מאמנים תחתי - כל זה לא היה קורה לעולם אם לא רונן"

לאון קסלר | 'קסלר פיטנס'

את רונן הכרתי בספסל הלימודים בתואר השני. הייתי אחרי תואר ראשון בחנ"ג, עבדתי בתור מורה בביה"ס ועשיתי משמרות ואימונים אישיים בחד"כ. כבר בשיחות הראשונות שלנו הבנתי שרונן מבין בעסקים בכלל ובעסקי הכושר בפרט. אחרי שסיפרתי לו שאני מנסה לקדם את העסק העצמאי שלי של אימוני כושר בבתים ובחוץ ללא תלות באף גורם חיצוני. בעצם זה אומר להיות עצמאי לחלוטין. נורא חששתי ורונן נתן לי את התחושה שזה אפשרי ועוד איך. בעזרת טיפים מכוונים שכללו מספר מקורות מידע שבלעדיו לא הייתי מגיע אליהם כנראה לעולם גילית עולם חדש ונפלא של אנשים מהארץ ומהעולם שעושים את זה די בהצלחה. לאחר מספר שיחות נוספות התחלתי להאמין בעצמי ואני לא אשכח את היום שמישהו אחר שלמד איתנו ושמע שאני מתכוון לעזור את הבית ספר ולצאת לדרך עצמאית ואמר בצורה סקפטית: "אני לא מאמין שתצליח להתפרנס מזה" רונן מיד התערב ואמר לנו: "אתה בחור צעיר אין לך מה להפסיד ואתה חייב לנסות". היום אפשר לומר שהצלחתי! אני מאמן אישי עצמאי שמתקדם ומתפתח כל הזמן. בנוסף, אני אפילו מעסיק מספר מאמנים תחתי. בכל אופן, כל זה לא היה קורה לעולם אם לא רונן לכן אני חייב לו תודה ענקית ואני מקווה רק שכל מי שיחליט לעבוד איתו ורק ייתן לו את הצ'אנס לקדם אותו רק ירוויח. 

למדתי להתנהל נכון והאפקטיביות שלי השתפרה:

הכפלתי את כמות המתאמנים שלי והביטחון שלי עלה:

שאלות נפוצות

Q למי זה כן מתאים ? 
A מתאים ביותר למדריכים וותיקים ומתחילים. לכאלה שרק סיימו קורס מדריכי כושר גופני ובריאות. ולמאמנים אישיים מנוסים שרוצים לשבור את תיקרת הזכוכית ולהגדיל את היקף ההכנסות שלהם והגשמת חלומם העיסקי (פתיחת סטודיו, החזקת צוות, פתיחת קבוצות ועוד)

Q למי זה לא מתאים?
A למי שעצלן ולא רוצה להתקדם ולהתפתח ולא מוכן להשקיע בעצמו ובמתאמניו. למי שחושב שיודע הכל ולא מוכן ללמוד ממי שעבר הרבה מאוד בתחום והצליח. לא לכאלה שרואים את עבודתם כזמנית.

Q אם עברתי קורס שיווק איך הקורס הזה יעזור לי ? 
A עם רונן תלמד הרבה מעבר מעוד קורס שיווק ומכירות. מדובר בקורס שייעשה לך סדר. יגלה לך כיצד להתנהל נכון מול עצמך, לקבוע מטרות, ניהול זמנים ולקבל החלטות. נכון, בקורס אני מדבר הרבה על שיווק - אבל לא רק. שיווק ללא הבנה מה עומד מאחוריה ומה עובד על קהל המתאמנים בארץ - לא יעזור לך.

Q עברתי הרבה קורסים, במה הקורס הזה שונה?
A מילה אחת: יישום! אין בכוונתי לעורר בך רק השראה ומוטיבציה, זה ייקרה כבר בשעה הראשונה אך חשוב מכך הוא לעורר אותך ליידי עשייה. הקניית ידע ומוטיבציה לא יביא לך עוד מתאמנים, פעולות נכונות ומדוייקות יביאו לך תוצאות. הקורס מתאים למי שמוכן לעבוד על עצמו ולייצר פעולות מקדמות. עובדה! ההוכחות מדברות בעד עצמן! מדריכים אצלי משנים את העסק ואת החיים שלהם מקצה לקצה.

Q איך אוכל להחזיר את ההשקעה בקורס?
A מייד! חניכים מקורס קודם ייצרו הכנסות כבר במהלך הקורס והחזירו את השקעתם בקורס והרבה מעבר! אין סיבה שלך זה לא יקרה - אני אעמוד על כך שתכפיל את ההכנסות שלך כל עוד תבצע צעד צעד כל מה שאלמד אותך!

 Q מדוע יתכן ועלות הקורס תעלה במחזור הבא? 

A ממחזור למחזור הקורס הולך ומשתפר, מתווספים תכנים חדשים ויגיעו גם מרצים אורחים! הקורס הזה הולך להיות כזה שלא כל מאמן יוכל להרשות לעצמו! 
החל מהמחזור הנוכחי יקבלו המשתתפים הזדמנות להשלים חומרים בעלות מוזלת בקורסים המתקדמים יותר.

Q איך אוכל להשיג הנחה על הקורס? 
A פשוט מאוד! תביא חברים וכמה שיותר! (אבל איכותיים כמוך) בעודך קורא את הקורס ישנם חברים שנרשמו יחד וזכו להנחה של 300-600 ש"ח! שים לב! ממחזור למחזור מחירי הקורס רק הולכים ועולים. 

Q איך אוכל להבטיח את מקומי ומתי?
A פשוט לגלול עכשיו לתחתית העמוד או ללחוץ ממש כאן למטה על הכפתור האדום - לבצע הרשמה ולהסדיר מייד את התשלום לקורס. חשוב לא לדחות מאחר ומספר המקומות מוגבל ונרשמו הרבה אנשים כבר לפנייך!

לשיחת ייעוץ ובדיקת התאמה לקורס, רשמו את הפרטים:

"להיות טוב במה שאתה עושה זה לא מספיק טוב! אתה יכול להיות המאמן הכי מקצועי שיש אך עדיין זה לא אומר שאנשים יבואו דווקא אלייך ויתמידו"

אתה כנראה עלול להרגיש שזה לא הוגן אבל האמת היא שגם אם יהיה לך את כל הידע שבעולם בתחומי הכושר הגופני, זה עדיין לא מה שיביא אותך לשלם את החשבונות שלך. אם לא תדע כיצד להזרים לקוחות-מתאמנים חדשים לעסק שלך ולא תדע כיצד לשמר את המתאמנים הקיימים שלך כנראה שבקרוב תתייאש ותחפש מקור עיסוק אחר. או שפשוט תתפשר בלעבוד כל חייך בחדר הכושר או בחברה של מישהו אחר שנח בזמן שאתה מאמן!

שווי הקורס כולל הבונוסים:
7,570 ₪

מהי ההשקעה שלך?

סה"כ עלות הקורס רק:
366 ₪

ב- 10 תשלומים שווים
(בעלות של אימון אישי אחד בחודש!)

או בתשלום אחד בהנחה:
 3,157 ₪
כולל כל הבונוסים !!!

הנחה מיוחדת לנרשמים בזוגות!!!
מספר המשתתפים מוגבל!

אחריות מלאה! 

החזר כספי מלא! אם עד המפגש ה- 3 של הקורס מסיבה כלשהיא תחליט שזה לא בשבילך, אני מוכן לסכן כסף רב רק על מנת שתרגיש בטוח - בלי אותיות קטנות ובלי וויכוחים!

 שריין והבטח מקומך
בדף התשלום
מספר המקומות מוגבל!

סורי.. פיספסת את המועד.. מוזמן הירשם להמתנה למחזור הבא!

ההרשמה בעיצומה אל תתמהמה

2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2

מלאו את הפרטים מטה
והבטיחו את מקומכם בדף התשלום בדף הבא

לשיחת ייעוץ ובדיקת התאמה לקורס, רשמו את הפרטים:

לשאלות נוספות ובדיקת התאמתך
לקורס  חייג: 052-8670901 / 050-5718621

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.